Pozycjonowanie w wyszukiwarce internetowej to działania mające na celu zwiększenie widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania poprzez osiągnięcie przez stronę wysokich pozycji w wynikach wyszukiwarek.

 

Pozycjonowanie

Daj się zauważyć

Pozycjonowanie w wyszukiwarce internetowej to działania mające na celu zwiększenie widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania poprzez osiągnięcie przez stronę wysokich pozycji w wynikach wyszukiwarek.
Pozycjonujemy konkretne, wskazane przez klienta frazy, zgodnie z jego życzeniem. Oczywiście służymy też pomocą i doradztwem w zakresie doboru fraz.
Efekty pozycjonowania zazwyczaj widoczne są po 2 do 6 miesięcy pracy informatycznej. W 85% przypadków wykonujemy to w 2-3 miesiące, jednak każdy przypadek jest indywidualny.
 

 

 

 

Optymalizacja pod SEO

Optymalizacja strony to szereg prac przy witrynie, które mają na celu przygotować ją do współpracy z botami sieciowymi Google. Optymalizacja przekłada się na indeksowanie strony, a w konsekwencji na wzrost pozycji w wynikach wyszukiwania.

W ramach działań SEO optymalizujemy meta tagi, dbamy, by strona była dostępna pod tym samym adresem, dopisujemy atrybuty i opisy obrazów. codziennie monitorujemy i sprawdzamy wyniki pozycjonowania wybranych przez klienta fraz. 

Jesteśmy przejrzyści i rzetelni

Rozliczamy się w modelu co do dnia, tj. opłatę pobieramy tylko w sytuacji, gdy strona za zadaną nam frazę znajdzie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google. Miejsca na drugiej stronie wyników wyszukiwania i dalszych nie podlegają rozliczeniu.
Każdy klient otrzymuje od nas co miesiąc raport z wyników pozycjonowania, na podstawie którego obliczona jest nasza należność. W każdej chwili klient ma też prawo zażądać raportu na dany dzień w trakcie trwania miesiąca.

Rozliczenie w modelu za efekt

W tym modelu należność pobierana jest wyłącznie po osiągnięciu określonej pozycji przez frazę.
Współpracujemy wówczas z klientami na zasadzie umowy na minimalny okres 18 miesięcy i pobierana jest kaucja w wysokości 1-miesięcznej opłaty za pozycje 1-5. Nie ma żadnego abonamentu :)
Dla przykładu weźmy frazę "tani internet Wrocław":
Jej koszt miesięczny w sytuacji, gdyby przez cały miesiąc znajdowała się na pozycjach od 1-szej do 5-tej wynosi 175,-, co daje 5,83 dziennie. Gdyby ta sama fraza znajdowała się przez cały miesiąc na pozycjach od 6-tej do 10-tej jej koszt wyniósłby 140,- co w przeliczeniu na dzień daje 4,67.
Sumując dla frazy "tani internet Wrocław":
Przez 12 dni była ona na pozycjach od 6 do 10, a 19 dni na pozycjach od 1 do 5:
należność miesięczna zatem wynosi: 12 dni po 4,67 dziennie + 19 dni po 5,83 dziennie = 166,83

Rozliczenie w modelu abonament + efekt

Ten model jest tańszy i nie wymaga umowy na czas określony. 

Przykładowo fraza "tani internet Wrocław":
Przez 19 dni była na pozycjach od 6 do 10, a 12 dni na pozycjach od 1 do 5.
Należność miesięczna wynosi więc: opłata stała (abonament) 85 + 12 dni po 1,75 dziennie + 19 dni po 1,13 dziennie = 132,25

Jak więc widać jesteśmy w pełni transparentni i współpracujemy z klientami w pełni otwarcie.

 


 

Doradzimy i pomożemy!

Służymy pomocą i doradztwem w zakresie doboru fraz do pozycjonowania, tak abyś nie musiał przepłacać za nieefektywne frazy.
Decydując się na współpracę z nami, masz pewność, iż otrzymasz usługę kompleksową. 

Jesteśmy w pełni transparentni i współpracujemy z klientami w pełni otwarcie. Otrzymasz od nas szczegółowe raporty pod koniec każdego miesiąca, dzięki którym zobaczysz efekty naszej pracy.


WYCEŃ POZYCJONOWANIE (wycena bezpłatna)